Mieszkania w Krakowie zawsze mają wartość...

Dzisiaj jest: 4 Styczeń 2016    

Mieszkania Kraków - Biuro Nieruchomości

Mieszkania w Krakowie zawsze mają wartość. Oferty, lokale, wynajem, sprzedaż. Real Estate Agency Cracow

Home Biuro
Biuro Nieruchomości Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 12 marca 2011 12:42

Profesjonalne biuro nieruchomości z Krakowa

działające pod adresem HomeKrakow.pl wychodzi do klientów z ofertą współpracy w zakresie obrotu nieruchomościami w Krakowie. Usługi biur nieruchomości obejmują wiele dziedzin nieruchomości:
-Obsługa prawna w zakresie sprzedaży mieszkania, sprzedaży nieruchomości w Krakowie,
-Obsługa prawna w zakresie zakupu nieruchomości w Krakowie,
-Obsługa w zakresie wynajmu mieszkania w Krakowie,
-Wycena wartości mieszkania w Krakowie i innych nieruchomości na terenie Krakowa,
-Obsługa marketingowa w zakresie obrotu nieruchomościami,
-Marketing nieruchomości w Internecie,

Umowa kupna-sprzedaży mieszkania w Krakowie

Kompleksowe usługi

w zakresie nieruchomości w Krakowie w/w wchodzą w zakres czynności pośrednictwa nieruchomości z naszej oferty. Zadowoleni klienci to priorytet w naszej pracy, dlatego oferujemy znacznie więcej – dzielimy się swoją wiedzą z zakresu nieruchomości w Krakowie. W dziale Porady oddajemy  do Twojej dyspozycji wskazówki przydatne przy sprzedaży mieszkania, urządzeniu wnętrza. Informacje potrzebne przy zakupie mieszkania w Krakowie ułatwią Ci podjęcie decyzji o wyborze lokalizacji.

Umowa kupna-sprzedaży mieszkania

Potrzeby nabywców mieszkań

Dobre opinie klientów o biurze nieruchomości to ważny argument w podjęciu decyzji o współpracy. Oferta biura nieruchomości obejmuje usługi pośrednictwa w zakresie obrotu nieruchomościami. Dodatkowo oferujemy kontakt ze sprawdzonymi fachowcami z Krakowa, którzy pomogą w innych czynnościach związanych z obrotem i eksploatacją nieruchomości:

-Pełna obsługa kredytowa w zakresie finansowania nieruchomości (niezależny broker kredytowy),
-Obsługa notarialna w sprzedaży mieszkań i nieruchomości w Krakowie (sprawdzeni Notariusze),
-Sporządzanie świadectw energetycznych zgodnie z wymogami prawa (zaufany Audytor),
-Obsługa geodezyjna w zakresie podziału nieruchomości w Krakowie (doświadczony Geodeta),
-Usługi architekta budowlanego – projekty domów, projektowanie budynków (solidny Architekt),
-Ubezpieczenie nieruchomości w Krakowie od zdarzeń losowych (uczciwy agent ubezpieczeniowy),
-Usługi architekta krajobrazu – projekty przestrzeni wokół domów,
-Przeprowadzki z mieszkania do mieszkania (rzetelna firma przeprowadzkowa z Krakowa).
Usługi w/w są realizowane ze sprawdzonymi specjalistami z rynku nieruchomości, współpraca pozwala naszym klientom na oszczędność czasu, zniżki  i rabaty. Współpraca fachowców umożliwia pełne zaspokojenie potrzeb klientów agencji nieruchomości.

Sprawdzeni fachowcy Kraków

Atuty biura nieruchomości

z Krakowa to dogłębna znajomość lokalnego rynku nieruchomości w Krakowie. Nasze działania koncentrują się na potrzebach klientów. Wysoki stopień specjalizacji w zakresie nieruchomości daje gwarancję profesjonalnej obsługi. Współpraca wielu fachowców z różnych dziedzin nieruchomości to konieczność, widzimy więcej niż czubek własnego nosa. Nabywca mieszkania, sprzedający mieszkanie i  ich potrzeby zajmują centralne miejsce w naszej działalności na rynku nieruchomości. To powód współpracy ze sprawdzonymi biurami nieruchomości z Polski, z miast: Nowy Sącz, Bielsko-Biała, Warszawa.

Usługi pośrednictwa nieruchomości

oferujemy w profesjonalny sposób, każda nieruchomość w Krakowie jest wizytowana przez agenta. Stan prawny nieruchomości sprawdza licencjonowany pośrednik nieruchomości z Krakowa. W zakresie obsługi klientów związanej z obrotem małopolskimi nieruchomościami współpracujemy z najlepszymi krakowskimi specjalistami z branży nieruchomości. Serwis internetowy biura nieruchomości z Krakowa adresujemy do Ciebie, zgłoś nam mieszkanie do sprzedaży lub zakupu a przekonasz się o wysokiej skuteczności usług pośrednictwa. Najnowocześniejsze technologie internetowe wykorzystywane przez biuro nieruchomości umożliwiają dotarcie z ofertą nieruchomości w Krakowie do potencjalnych klientów w całej Polsce.