Mieszkania w Krakowie zawsze mają wartość...

Dzisiaj jest: 18 Styczeń 2016    

Mieszkania Kraków - Biuro Nieruchomości

Mieszkania w Krakowie zawsze mają wartość. Oferty, lokale, wynajem, sprzedaż. Real Estate Agency Cracow

Home Biuro Standardy i wartości
Standardy i wartości Email
środa, 16 marca 2011 13:43

Kodeks dobrych praktyk

pośrednika nieruchomości  stosujemy na co dzień, pracując dla naszych klientów. Uniwersalne wartości kupieckie wypracowane w Krakowie przez stulecia: przyzwoitość, uczciwość, solidność kupiecka przyświecają nam każdego dnia. Bezpieczeństwo transakcji zakupu lub sprzedaży nieruchomości wymaga współpracy z klientem. Nie chcemy zawieść zaufania które pokładają w nas klienci, staramy się zaspokoić potrzeby naszych klientów, tak aby nas mogli polecać.

Standardy zawodowe

pośredników w obrocie nieruchomościami reguluje  art. 4 pkt 14 ustawy o gospodarce nieruchomościami. Nad przestrzeganiem standardów zawodowych czuwa Komisja Odpowiedzialności Zawodowej przy Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Standardy zawodowe regulują sposób postępowania i pracę zawodową  licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami.  Cenne wskazówki zawarte w tych dokumentach stanowią dla nas drogowskaz postępowania na rynku nieruchomości. To również gwarancja rzetelności dla klientów agencji nieruchomości.

Wysokie standardy dla umowy kupna-sprzedaży nieruchomości

Profesjonalizm

na rynku nieruchomości wymaga ciągłego dokształcania w ciągle zmieniającym się otoczeniu rynku nieruchomości. Zmiany prawne w orzecznictwie, ustawach regulujących stosunki na rynku nieruchomości wymagają ciągłej obserwacji. Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami z Krakowa musi nadążać za zmianami prawa. Duże środki i mnóstwo czasu poświęcamy na dokształcanie w zakresie nieruchomości i innych przydatnych dziedzinach wiedzy pośrednika.

Wartość marketingu

na rynku nieruchomości w Krakowie polega na stosowaniu wielu różnych narzędzi. Tradycyjne sposoby dotarcia do potencjalnych klientów w postaci ogłoszeń w prasie, ulotek czy transzy reklamowych jeszcze się sprawdzają w Krakowie. Tradycyjne kanały marketingowe  w branży nieruchomości z roku na rok tracą na wartości. Nowoczesny marketing na rynku nieruchomości wymaga stosowania najnowszych technologii internetowych. Wykorzystanie Internetu jako środka dotarcia do potencjalnych klientów stawiamy jako jeden z priorytetów działalności na rynku nieruchomości w Krakowie. Nieruchomości oferowane w Internecie znajdują nabywców z całego świata.

As nieruchomości krakowskich w Internecie

Skuteczność

w sprzedaży mieszkania w Krakowie osiąga najwyższe loty, pod warunkiem kompleksowej obsługi wymagających klientów. Sprawdzeni fachowcy z którymi współpracujemy są do Twojej dyspozycji. Cel nadrzędny, który nam przyświeca to zadowolenie klientów, któremu podporządkowane są nasze działania na rynku mieszkaniowym. Różnorodne potrzeby klientów zaspokajamy we współpracy ze sprawdzonymi lokalnymi agencjami nieruchomości z innych miast. Nikt nie zna lokalnego rynku nieruchomości lepiej niż pośrednik, mieszkający w danym mieście. To kolejny atut.

Nowe mieszkania

w Krakowie buduje wiele deweloperów. Krakowscy deweloperzy dbający o niskie koszty, tym samym przystępne ceny mieszkań, współpracują z innymi profesjonalistami rynku nieruchomości. Współpraca z nami w zakresie sprzedaży mieszkań w Krakowie zapewnia skuteczne dotarcie do wymagających klientów z różnych regionów Polski. Na potrzeby zbycia nowych mieszkań, nowej inwestycji mieszkaniowej przygotowujemy dedykowany serwis internetowy. Prezentacje multimedialne, plany mieszkań, mapa dojazdu, zdjęcia mieszkań – materiały są dostępne dla klientów z sieci.

Atuty

agencji nieruchomości z Krakowa na tym się nie kończą, oferujemy nowe standardy obsługi klientów na krakowskim rynku nieruchomości. Współpraca w zakresie pozyskiwania działek pod budowę osiedli czy budowę domu przynosi oszczędność czasu. Finansowanie inwestycji mieszkaniowej zapewniają sprawdzeni doradcy finansowi, którzy doradzą i przedstawią korzystny kredyt mieszkaniowy. Możesz odkryć jeszcze wiele innych zalet ze współpracy z nami, skontaktuj się, sprawdzony pośrednik nieruchomości czeka!

Trackback(0)

TrackBack adres do tego komentarza

Komentarze (0)

Zapisz się do RSS feed tego komentarza

Napisz Komentarz

mniejsze | większe
security image
Poniżej przepisz powyższy kod antyspamowy, wybacz nam, to ochrona przed robotami:

busy