Mieszkania w Krakowie zawsze mają wartość...

Dzisiaj jest: 19 Styczeń 2016    

Mieszkania Kraków - Biuro Nieruchomości

Mieszkania w Krakowie zawsze mają wartość. Oferty, lokale, wynajem, sprzedaż. Real Estate Agency Cracow

Home Biuro Wynagrodzenie za usługi
Wynagrodzenie Email
środa, 16 marca 2011 13:47

Wynagrodzenie

licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami uzależnione jest od wkładu jego pracy. Wysoki nakład pracy związany z obrotem nieruchomościami w Krakowie wymaga odpowiedniego wynagrodzenia. Oferujemy wysokiej jakości usługi na rynku nieruchomości, każda nieruchomość jest dokładnie sprawdzana, Sprawdzanie statusu nieruchomości wiąże się z wieloma czynnościami. Wizyty w wielu urzędach, weryfikowanie stanu prawnego we współpracy z najlepszymi krakowskimi prawnikami to pierwsze czynności.

Sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości w Krakowie

Cenniki

ogłoszeń na popularnych portalach ogłoszeń nieruchomości przyprawiają oszczędnego Krakowianina o ból głowy. Oferta nieruchomości musi być dobrze wyeksponowana w Internecie na kilku portalach, zapewniających dotarcie do potencjalnych klientów. Koszty wielokrotnych ogłoszeń nieruchomości stanowią coraz większy udział w wydatkach pośrednika nieruchomości. Skuteczność przy sprzedaży mieszkania wymaga ponoszenia wydatków na tradycyjne ogłoszenia w prasie  i niestandardowe promocje ofert nieruchomości. Dotarcie do potencjalnych klientów to kolejne wydatki na ogłoszenia.

Staranność

pośrednika nieruchomości wymaga właściwego przygotowania ofert klientów. Filmy z mieszkania, fotografie nieruchomości wymagają czasochłonnej obróbki. Opis nieruchomości powinien wyeksponować wszystkie cechy aby zainteresować potencjalnego klienta. Staranność i dokładność w pracy pośrednika nieruchomości stanowi o sukcesie w transakcji sprzedaży mieszkania w Krakowie.  Nasi agenci skrupulatnie sprawdzają mieszkania i cały czas biegają w poszukiwaniu nabywców. Mercedes ma inną cenę niż Syrenka, czy Ty  oczekujesz wysokiego komfortu obsługi?

Agent nieruchomości Kraków

Wysoka jakość

świadczonych usług wymaga współpracy z klientami. Usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami zawierają wiele konkretnych czynności, które wpływają na powodzenie transakcji. Wszystkie czynności pośrednictwa powinny być ujęte w umowie pomiędzy stronami. Jeśli podpisujesz umowę typu otwartego z wieloma agencjami, szansa na sprzedaż mieszkania jest niewielka. Pośrednik nieruchomości nie ma pewności, że duże pieniądze, które zainwestuje w promocję Twojej oferty nieruchomości nie pójdą w błoto. Wydatki na reklamę oferty nieruchomości ogranicza do minimum a Ty czekasz latami na klienta.

Cena usługi

agencji nieruchomości  uzależniona jest od czynności które wykonuje dla swojego klienta. Warto podpisać umowę, która zapewnia pełne zaangażowanie pośrednika nieruchomości w promocję oferty wśród potencjalnych zainteresowanych klientów. Umowa na wyłączność gwarantuje Ci, że pośrednik czy agencja nieruchomości nie będzie skąpić grosza i czasu na załatwienie Twojej sprawy. Nie będziesz tracić czasu i energii na kontakty z dziesiątkami agentów nieruchomości odwiedzającymi Cię z potencjalnymi klientami. Kontakt z jedną osobą, doskonale zorientowaną w temacie pozwoli Ci trzymać rękę na pulsie, wiesz jakie działania podejmuje pośrednik nieruchomości w celu realizacji umowy. Umowa ma na celu sfinalizowanie transakcji sprzedaży-kupna nieruchomości.

Wynagradzanie

za usługi pośrednictwa jest zgodnie z prawem obowiązkowe, licencjonowany pośrednik nieruchomości nie może bezpłatnie świadczyć usług. Solidny pośrednik z Krakowa przestrzega prawa i za swoje usługi pobiera wynagrodzenie. Wynagrodzenie pośrednika może być płatne w gotówce lub przelewem bankowym, za usługi wystawiany jest dokument sprzedaży, zgodnie z ustawą pośrednik nie wystawia paragonów fiskalnych. Nasze wynagrodzenie za usługi pośrednictwa jest bardzo konkurencyjne, w zamian otrzymujesz nieprzeciętnie wysoką jakość obsługi, gwarantującą szybkie i bezpieczne zbycie nieruchomości. Nie wahaj się, skontaktuj się z rzetelnym pośrednikiem nieruchomości.

Trackback(0)

TrackBack adres do tego komentarza

Komentarze (0)

Zapisz się do RSS feed tego komentarza

Napisz Komentarz

mniejsze | większe
security image
Poniżej przepisz powyższy kod antyspamowy, wybacz nam, to ochrona przed robotami:

busy