Mieszkania w Krakowie zawsze mają wartość...

Dzisiaj jest: 6 Lipiec 2013    

Mieszkania Kraków - Biuro Nieruchomości

Mieszkania w Krakowie zawsze mają wartość. Oferty, lokale, wynajem, sprzedaż. Real Estate Agency Cracow

Tagi nieruchomości

homestaging home staging apartamenty Wola Justowska mieszkania dla studentów strefa parkowania Kraków zagrożenia budowlane standardy zawodowe budowa domu Kraków przyszłość kredytów emeryci przepisy BHP kryzys zaufania occupy cracow parking budowa domu domy Kraków lokalizacja mieszkania miejsca parkingowe nowy jork wyceny działek inwestycje w drzewo deregulacja zawodów branży nieruchomości dom dla rodziny uwolnienie zawodów regulowanych deregulacja zawodów oszczędność kosztów ogrzewanie domu zarobki USA Wawel wypadki na budowie prekursorzy rynku mieszkaniowego dobra lokalizacja Kraków wizerunek pośrednika nieruchomości apartamenty Manhattan Blog oszczędne banki mieszkania Nowy Jork perspektywy mieszkaniowe Krakowian occupy world ogrzewanie domu odjazdowe domy polityka mieszkaniowa odpowiedzialność inwestora Koszty dojazdu pośrednicy nieruchomości biurowce Kraków ceny akademików zaniedbania budowlane Realtor Cracow uwolnienie zawodów regulowanych occupy wall street udane inwestycje podatek katastralny ustawa deregulacyjna Real Estate Agency Cracow ustawa deregulacyjna kobiety budowa domu jednorodzinnego udane inwestycje w Krakowie koszty budowy domu Cracow dobra dzielnica krakowskie akademiki dobra lokalizacja wynajem mieszkania Manhattan kongres PFRN gotowe apartamenty inwestycje hotelowe inwestorzy budowlani apartamenty Kraków życie studenckie reklamy na budynkach blog nieruchomości drewno kominkowe Kraków inwestycje Kraków obowiązek meldunkowy nowoczesne domy Kraków Kraków Real Estate Agent wybór domu koszt czasu analiza kosztów ceny drewna pośrednicy nieruchomości Real Estate Cracow nowoczesne domy

Ostatnie wpisy

  • Zmiany w regulacjach prawnych dotyczących wykonywania zawodu pośrednika nieruchomości wywołują wiele kontrowersji. Czy deregulacja zawodów w branży nieruchomości doprowadzi do zapaści sądów?
    Oceń teń wpis bloga
    2 głosy
  • Najbardziej popularna dzielnica wśród studentów i artystów w Nowym Jorku to obecnie  Harlem, który kiedyś był matecznikiem czarnoskórych gangów. Obecnie przechodzi proces rewitalizacji podobnie jak
    Oceń teń wpis bloga
    1 głos

Kalendarz pośrednika

Ładuję....
Home Blog Andrzej Apartamenty na Woli Justowskiej

Real Estate

Blog pośrednika nieruchomości z Krakowa

Apartamenty na Woli Justowskiej

przez Andrzej on
Andrzej
PL: Andrzej posiada licencję pośrednika nieruchomości, poczucie humoru które pom
Użytkownik jest offline
21-08 w Apartamenty Kraków

Apartamenty na Woli Justowskiej w Krakowie zawsze cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród zamożnych mieszkańców Krakowa. W czasach kryzysu ceny apartamentów w dobrej lokalizacji nie spadają!

Willa Decjusza Kraków

Fot.: Willa Decjusza - pierwszy luksusowy budynek na Woli Justowskiej

Warto kupować apartamenty na Woli Justowskiej w Krakowie już teraz!

Luksusowe apartamenty na Woli Justowskiej

Apartamenty na Woli Justowskiej w Krakowie zawsze cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród zamożnych mieszkańców Krakowa. Pierwsza w Krakowie dzielnica willowa zabudowana jest domami jednorodzinnymi, bliźniakami. Opinia bardzo dobrej dzielnicy przylgnęła do niej na stałe, z czasem zaczęły pojawiać się na Woli Justowskiej budynki apartamentowe. Przykład dobrej architektury apartamentowców na Woli Justowskiej to osiedle wybudowane przez Doktor Q Bud u zbiegu ulic Kasztanowej i Junackiej.

Apartamenty Doktor Q Bud Wola Justowska

Obecnie w Krakowie na Woli Justowskiej działa kilku deweloperów budujących nowe apartamenty dla przyszłych mieszkańców tej prestiżowej dzielnicy Krakowa. Warto wiedzieć co budują na Woli. Poniżej przedstawiam krótki przegląd nowych inwestycji mieszkaniowych na Woli Justowskiej w Krakowie.

Apartamenty Casa Verde

Małe osiedle domów apartamentowych położone przy ul. Królwej Jadwigi 99. Apartmenty położone są w pobliżu krakowskich Błoń.

Apartamenty Casa Verde Kraków Apartamenty Casa Verde w Krakowie

Apartamenty pod Sikornikiem

Zespół apartamentowy w trakcie budowy położony pomiędzy ul.Królowej Jadwigi a Laskiem Wolskim.

Wola Justowska Apartamenty Pod Sikornikiem Wola Justowska Apartamenty Pod Sikornikiem

Apartamenty Starowolska 16

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Starowolskiej prowadzącej na Przegorzały.

Apartamenty Starowolska 16 Kraków Apartamenty Starowolska Kraków

Willa Starowolska

Budynek apartamentowy przy ul.Starowolskiej w trakcie budowy. Na zdjęciach widać, że nie oszczędzają na ociepleniu, styropian ma chyba z 10 cm grubości.

Willa Starowolska Wola Justowska Willa Starowolska Wola Justowska Kraków

Apartamenty Willa Sowiniec

Budynki apartamentowe na Woli Justowskiej położone przy ul. Wiosennej dochodzącej do ulicy Junackiej. Przy wyjeździe z Wiosennej widać stare apartamenty Doktor Q Bud.

Apartamenty Willa Sowiniec Kraków Apartamenty Willa Sowiniec Kraków

Domy na Woli – Rezydencja Starowolska

Zespół budynków w trakcie realizacji na Woli Justowskiej przy ulicy Starowolskiej. Blisko stąd do krakowskiego ZOO.

Rezydencja Starowolska Kraków Rezydencja Starowolska Kraków

Apartamenty Wola Justowska

Budynki apartamentowe położone ok. 60m od ul.Królowej Jadwigi w stronę Lasku Wolskiego. Blisko stąd na pocztę na Woli Justowskiej.

Kraków Apartamenty Wola Justowska Apartamenty Wola Justowska Kraków

Apartamenty Enklawa na Woli

Budowa nowych domów i apartamentów posuwa się do przodu. Budynki realizowane w technologii tradycyjnej, położone przy ulicy Olszanickiej, ok. 300m od ronda Chełm.

Apartamenty Enklawa na Woli Justowskiej Apartamenty Enklawa na Woli Justowskiej

Apartamenty na Złotej

Zespół apartamentów usytuowany w małej zacisznej uliczce niedaleko rzeczki Rudawy. Apartamenty położone są wśród domów jednorodzinnych.

Apartamenty na Złotej Kraków Apartamenty na Złotej Kraków

Apartamenty Rezydencja Focha

Budynek apartamentowy na Woli Justowskiej położony przy ul. Przegon niedaleko rzeki Rudawy. Po drugiej stronie ulicy mieści się szkoła.

Apartamenty Rezydencja Focha Kraków Kraków Apartamenty Rezydencja Focha

Apartamenty Królowej Jadwigi

Nowe budynki stawiane przy samej ul.Królowej Jadwigi, około 300m za parkiem Decjusza w stronę ronda Chełm.

Apartamenty Królowej Jadwigi Kraków Apartamenty przy Królowej Jadwigi Kraków

Domy Zaułek Onyx

Domy przy skrzyżowaniu ul.Pylnej i ul.Królowej Jadwidi w Krakowie. Architektura domów budzi emocje mieszkańców, odstaje od tradycyjnej architektury na Woli Justowskiej. Gotowy dom na Woli Justowskiej tu kupisz od ręki.

Dom zaułek Onyx Kraków

Apartament niedaleko Piastowskiej

Apartament położony w ładnym budynku, skąd do ul. Piastowskiej jest ok. 100metrów.

Apartament niedaleko Piastowskiej Kraków

Luksusowy budynek naprzeciw Parku Decjusza

Pośrednictwo nieruchomości umieściło na nim ofertę wynajmu lokalu na Woli Justowskiej.

Znasz inne inwestycje mieszkaniowe na Woli Justowskiej w Krakowie? Daj mi znać - kontakt z pośrednikiem nieruchomości – napiszę o nowych apartamentach na Woli!

Luksusowy budynek naprzeciw Parku Decjusza

Czy warto ukrywać ceny apartamentów?

Większość deweloperów, którzy budują apartamenty na Woli Justowskiej nie podaje cen apartamentów na stronach internetowych. Zabieg marketingowy czy ukrywanie cen przed konkurencją?  Różne motywy kierują deweloperami w strategii sprzedaży mieszkań, potencjalny klient i tak się w końcu dowie ile kosztuje apartament na Woli Justowskiej! A może Ty wiesz ile kosztuje nowy apartament na Woli? Napisz w komentarzu;-)

Czy warto kupić apartament na Woli Justowskiej?

Apartamenty na Woli Justowskiej kosztują niemało pieniędzy, obecna sytuacja gospodarcza spowodowała, że ceny apartamentów nie są horrendalnie wysokie, ceny apartamentów są po prostu wysokie. Stara zasada rynku nieruchomości mówi, że najważniejsza jest lokalizacja.

W czasach kryzysu ceny apartamentów w dobrej lokalizacji nie spadają lub spadają nieznacznie w porównaniu do mniej ciekawych lokalizacji. Niepewny okres w gospodarce polskiej nie potrwa długo, warto kupować apartamenty na Woli Justowskiej w Krakowie już teraz! Kurs franka szwajcarskiego jest wysoki, warto wziąć kredyt mieszkaniowy i kupić krakowski apartament.

Nowe apartamenty vs urządzone apartamenty

Do wysokiej ceny nowego apartamentu na Woli Justowskiej musisz doliczyć co najmniej tysiąc złotych za metr kwadratowy aby w nim zamieszkać. Urządzenie apartamentu kosztuje, zastanów się, może urządzony apartament w cenie 30% niższej od nowego apartamentu z urządzeniem - będzie rozsądniejszym wyborem? Urządzenie apartamentu, egzotyczne podłogi, flizy najwyższej jakości, armatura z najwyższej półki kosztuje niemało.

Urządzony apartament na Woli Justowskiej
w cenie 10% niższej niż nieurządzone nowe apartamenty to prawdziwa gratka mieszkaniowa! Przelicz fundusze na mieszkanie, rozsądek podpowie Ci właściwy wybór apartamentu. Nie zastanawiaj się zbyt długo, inwestorzy mieszkaniowi potrafią liczyć i szybko podejmują decyzje!

Tagi: apartamenty Kraków, gotowe apartamenty, apartamenty Wola Justowska, dobra lokalizacja Kraków
Przeczytano: 15276
Oceń ten wpis bloga
1 głos

Trackback(0)

TrackBack adres do tego komentarza

Komentarze (0)

Zapisz się do RSS feed tego komentarza

Napisz Komentarz

mniejsze | większe
security image
Poniżej przepisz powyższy kod antyspamowy, wybacz nam, to ochrona przed robotami:

busy