Mieszkania w Krakowie zawsze mają wartość...

Dzisiaj jest: 19 Styczeń 2016    

Mieszkania Kraków - Biuro Nieruchomości

Mieszkania w Krakowie zawsze mają wartość. Oferty, lokale, wynajem, sprzedaż. Real Estate Agency Cracow

Home Inwestycje Działki
Działka jako inwestycja Email
piątek, 11 marca 2011 20:53

Inwestycja w działki

w Krakowie należy do kategorii bardzo rozsądnych inwestycji. Inwestycja w akcje należy do bardzo ryzykownych, papiery podlegają okresowym cyklom. Akcje spółek można szybciej sprzedać na giełdzie, działki w Krakowie sprzedaje się znacznie dłużej. Inwestycja w działkę w Krakowie należy rozpatrywać jako długookresową lokatę pieniędzy. Zakup działki to poważna decyzja inwestycyjna, wymaga dogłębnej analizy rynku nieruchomości w Krakowie. Dobry pośrednik nieruchomości z Krakowa zna lokalny rynek nieruchomości i potrafi znaleźć działkę pod inwestycję.

Ceny działek

w Krakowie i Małopolsce od lat są bardzo wysokie. Coroczne zestawienia cen działek Agencji Własności Rolnej Skarbu Państwa  od wielu lat pokazują, że ceny działek rolnych w Małopolsce są najwyższe w Polsce. Wynika to zapewne z dużego zaludnienia jak i z faktu, że ziemia, działki w Małopolsce były jedynym źródłem utrzymania dla wielu Małopolan. Przywiązanie do ziemi rodzinnej w Małopolsce można chyba przyrównać z przywiązaniem do swojej małej ojczyzny Niemców z Bawarii. Bawaria to jeden z bogatszych landów Niemiec, Małopolska ma podobne perspektywy w zjednoczonej Europie. Pracowitość i inwestowanie w ziemię Małopolanie mają w genach.

Ceny działek w Krakowie będą wysokie niczym Kopiec Piłsudskiego

Perspektywy wzrostu cen

działek rolnych w Małopolsce są wysokie. Żywność drożeje na całym świecie, opłaca się inwestować w ziemię rolną i zakładać wyspecjalizowane gospodarstwa rolne. Wie o tym dobrze były właściciel Optimusa, który przerzucił swoje inwestycje z komputerów na inwestycje w ziemię działki rolne. Działki rolne wykorzystuje przeznaczył pod gospodarstwo specjalistyczne produkujące sery. Wyspecjalizowana produkcja na niewielkiej działce przynosi dochody. Małopolska ma dobrze rozwiniętą sieć dróg, dzięki czemu, towar dociera szybko do stolicy regionu Krakowa.

Działki budowlane w Krakowie

zawsze kosztowały krocie, w końcu to jest Stołeczne Królewskie Miasto Kraków. Miasto królów polskich zawsze ściągało bogatych ludzi z całego świata. Inwestycja w działki budowlane to jeden ze sposobów zdywersyfikowania portfela oszczędności. Działka budowlana nie wymaga zabiegów remontowych, jak mówią starzy Krakowianie – „ziemia to inwestycja która jeść nie woła”. W odróżnieniu od dzieci, które potrzebują mieszkania czy troski przez wiele lat. Liczba działek budowlanych w dobrych lokalizacjach Krakowa maleje z roku na rok. Wzrost cen działek w Krakowie spowodowany jest małą podażą i brakiem planu zagospodarowania terenu. Działki z WZ-tką blisko centrum Krakowa to prawdziwy unikat, warto zainwestować i skorzystać z okazji zakupu działki!

Dobra lokalizacja działki

w Krakowie przesądza o wartości inwestycji. Najlepsze lokalizacje działek budowlanych w Krakowie to od dziesiątek lat Salwator, Wola Justowska, Zakamycze. Stare dzielnice Krakowa o znakomitej opinii to Stare Miasto i Krowodrza. Ceny działek budowlanych na Starym Mieście idą w miliony złotych. Najlepsze połączenie ceny z dobrą lokalizacją to inwestycja w Krowodrzy. Stara Krowodrza w której warto inwestować w działki to obecnie kilka nowych dzielnic: Krowodrza, Prądnik Biały,  Bronowice i Zwierzyniec. 100 lat temu Krowodrza stanowiła podmiejską wieś. Wartość działek budowlanych w Krowodrzy wzrosła kilkaset razy.

Działki w Krakowie ciągle rosną na wartości

Działki w Krakowie

nabierają wartości z czasem. Wzrost wartości działek dotyczy miejscowości podkrakowskich. Ceny ziemi mocno wzrosły w XXI wieku w podkrakowskich miastach i wioskach. Wzrosty cen dotyczą nie tylko działek po budownictwo mieszkaniowe. Inwestycja w działki komercyjne w Krakowie może przynieść krocie pieniędzy. W Krakowie i okolicach brakuje budynków biurowych i magazynów. Inwestycja w magazyn w Krakowie wymaga dużych pieniędzy, zwrot z inwestycji następuje systematycznie w postaci wysokich opłat za wynajem powierzchni magazynowych.


Trackback(0)

TrackBack adres do tego komentarza

Komentarze (0)

Zapisz się do RSS feed tego komentarza

Napisz Komentarz

mniejsze | większe
security image
Poniżej przepisz powyższy kod antyspamowy, wybacz nam, to ochrona przed robotami:

busy