Mieszkania w Krakowie zawsze mają wartość...

Dzisiaj jest: 19 Styczeń 2016    

Mieszkania Kraków - Biuro Nieruchomości

Mieszkania w Krakowie zawsze mają wartość. Oferty, lokale, wynajem, sprzedaż. Real Estate Agency Cracow

Centrum finansowe NYC

Can't get data from youtube.
Probable causes listed below:

1. Youtube username or Playlist is not valid with your selection. Please set the parameters correctly from module manager

2. It might also be a problem with CURL library or your server config

Reply from youtube:

No longer available
Home Inwestycje
Bezpieczna inwestycja Email
niedziela, 13 marca 2011 13:43

Zyskowne inwestycje

robi się głównie na rynku nieruchomości. Inwestycja w krakowskie nieruchomości ma sens, pod warunkiem dobrej znajomości lokalnego rynku w Krakowie. Doświadczenie i intuicja dobrego inwestora podpowiada mu właściwy moment do zainwestowania swoich kapitałów. Wymaga to znajomości trendów cen nieruchomości w Krakowie, co ogranicza ryzyko inwestycji w niewłaściwym momencie. Stopa zwrotu z inwestycji mierzona jest współczynnikiem ROI (Return on Investment).

Wawel - opłacalna i bezpieczna inwestycja Królów

Zysk z inwestycji w mieszkanie

w Krakowie łatwo wyliczyć, można go porównać ze wskaźnikiem rentowności papierów wartościowych lub innych inwestycji. ROI=100xZ/K, Z = zysk, K = koszt nabycia mieszkania.
Z = zyski z wynajmu mieszkania + opłaty za media – podatek – koszt rat kredytu na mieszkanie,
K = cena zakupu nieruchomości + urządzenie mieszkania + opłaty u Notariusza + opłaty w WKW + prowizja AN.
Przykład – cena zakupu apartamentu o pow. 60m2 w Krakowie Krowodrzy wynosi 9 000zł/m2.
Urządzenie mieszkania = 50 000zł, koszty transakcji zakupu = 32845.55zł = 622 854,55zł = K,

Zysk z wynajmowania mieszkania  2000zł/miesiąc + opłat eksploatacyjne  600zł – podatek 170 zł (2000*8,5%) x 12 miesięcy = 24 000zł + 7 200zł – 2 040zł = 29 160zł = Z,
ROI = 100xZ/K = 100x29 160zł/622 854,55zł = 4,68% w skali 1-go roku.

Uproszczone wyliczenie stopy zwrotu z inwestycji w mieszkanie w Krakowie uwzględnia okres jednego roku, wyliczenie bazuje na metodzie arytmetycznej. W dłuższym okresie wynajmowania apartamentu w Krakowie warto zastosować metodę logarytmiczną wyliczenia ROI. W dłuższym okresie wynajmowania nieruchomości do mierzenia rentowności inwestycji warto posługiwać się współczynnikiem NPV (Net Present Value), który uwzględnia wartość pieniądza w czasie.

Inwestycja w apartament

w Krakowie jest opłacalna ze względu na rosnący popyt na mieszkania o wyższym standardzie. powoli się bogacą i chcą wygodniej mieszkać. W rachubach dotyczących opłacalności inwestycji w mieszkanie w Krakowie trzeba uwzględnić ważne czynniki: wzrost wartości nieruchomości, postępująca inflacja zjadająca oszczędności zgromadzone w banku, zabezpieczenie na emeryturę. Oszczędności ulokowane w nieruchomości w Krakowie nie topnieją, historia pokazuje, że inwestorzy mieszkaniowi w Krakowie osiągają stabilne dochody niezależnie od cyklów koniunktury. Przewaga inwestycji w mieszkanie nad inwestowaniem w akcje to uniezależnienie się od decyzji maklerów w Londynie czy Nowym Jorku. To Ty decydujesz o swoim kapitale a nie spekulanci na giełdzie papierów wartościowych. Twoje oszczędności ulokowane w apartament w Krakowie są bezpieczne.

Domy i apartamenty w Krakowie Krowodrzy zyskują na wartości

Inwestycja w działki

budowlane w Krakowie wymaga cierpliwości. Szybki zarobek nie jest obecnie możliwy, na zyski możesz liczyć po wielu latach. Warto rozważyć zakup ziemi rolnej pod Krakowem, Kraków ciągle rośnie, mieszkańcy szukają spokoju za miastem. Ziemię rolną można przekształcić, tereny podmiejskie będą przekształcane pod usługi komercyjne: biurowce, magazyny, duże supermarkety i centra handlowe. Przeznaczenie terenu pod użytkowanie komercyjne uwarunkowane jest obecnością dobrej infrastruktury teletechnicznej i infrastruktury komunikacyjnej. Zbudowanie infrastruktury to ogromne koszty, dlatego wybór działki pod inwestycje musi być poprzedzony dokładną analizą terenu i otoczenia. Wymaga to znakomitej znajomości lokalnego rynku nieruchomości i dobrego wyczucia inwestycyjnego. Doświadczony krakowski pośrednik nieruchomości z licencją ma rozeznanie terenu, wrodzona intuicja pozwala szybko oszacować opłacalność inwestycji w nieruchomości w Krakowie.

Stare działki w Krakowie trzymają ceny

Bezpieczne inwestycje

w nieruchomości w Krakowie pozwalają cieszyć się wysoką emeryturą w starszym wieku. Systemy emerytalne są uzależnione od polityki, przyszłe zapewne będą niskie. Lokata w akcje naraża Cię na ogromne ryzyko inwestycji. Lokata bankowa ledwie uchroni Twoje oszczędności od inflacji. Pieniądze muszą krążyć, taka jest ich natura, nie trzymaj ich w skarpecie lecz zainwestuj w krakowskie nieruchomości! Opłacalna inwestycja w nieruchomości w Krakowie wymaga wiedzy i doświadczenia – licencjonowany pośrednik nieruchomości z Krakowa znajdzie dla Ciebie opłacalne inwestycje w Krakowie.

Trackback(0)

TrackBack adres do tego komentarza

Komentarze (0)

Zapisz się do RSS feed tego komentarza

Napisz Komentarz

mniejsze | większe
security image
Poniżej przepisz powyższy kod antyspamowy, wybacz nam, to ochrona przed robotami:

busy