Mieszkania w Krakowie zawsze mają wartość...

Dzisiaj jest: 18 Styczeń 2016    

Mieszkania Kraków - Biuro Nieruchomości

Mieszkania w Krakowie zawsze mają wartość. Oferty, lokale, wynajem, sprzedaż. Real Estate Agency Cracow

Home Nieruchomości Poszukujemy
Mieszkanie 2 pokojowe blisko AGH poszukujemy
środa, 03 sierpnia 2011 16:39

Poszukiwane mieszkanie dla studentów AGH

Poszukiwane mieszkanie 2 pokojowe na Krowodrzy do wynajęcia dla 4 studentów AGH. 3 pokojowe mieszkanie w pobliżu AGH będzie odpowiednie do najmu. Studenci spokojni spoza Krakowa, nie pierwszy rok, dzikie imprezy już za nimi. Studenci AGH to wymarzeni lokatorzy cały czas wkuwają, wysoki poziom uczelni wymusza na nich ciężką naukę. Czasem wyjdą na imprezę do akademika lub na Rynek. Przelotne dziewczyny to nie atrakcja dla nich, studenci mają swoje dziewczyny, czasem dla nich gotują posiłki.

Więcej…  [Mieszkanie 2 pokojowe blisko AGH poszukujemy]
 
Dom na Woli Justowskiej 200m2 Email
wtorek, 03 maja 2011 16:04

Poszukiwany dom na Woli Justowskiej w Krakowie

Poważny inwestor poszukuje domu w Krakowie na Woli Justowskiej z przeznaczeniem do zamieszkania ze swoją rodziną. Poszukiwany dom o powierzchni około 200m2, najchętniej stary dom na Woli Justowskiej w otoczeniu zieleni, może być do remontu. Działka na której stoi dom nie musi być duża, minimalne wymagania to 3-4 ary. Dom na Woli Justowskiej może być nowy, w stanie surowym, najchętniej do samodzielnego wykończenia. Działka nie musi być ogrodzona, chociaż nawet skromne ogrodzenie jest mile widziane.

Więcej…  [Dom na Woli Justowskiej 200m2]
 
Działka komercyjna 75-90 arów Email
wtorek, 03 maja 2011 15:52

Poszukiwana działka komercyjna w Krakowie

Poważny inwestor poszukuje działki z przeznaczeniem na cele komercyjne w Krakowie lub najbliższej okolicy z dobrym dojazdem do Krakowa. Poszukiwana działka o powierzchni 75 do 90 arów na potrzeby produkcji przemysłowej. Działka nie musi być ogrodzona. Status prawny działki musi być jasno określony a właściciele zdecydowani na sprzedaż działki.

Więcej…  [Działka komercyjna 75-90 arów]