Mieszkania w Krakowie zawsze mają wartość...

Dzisiaj jest: 4 Styczeń 2016    

Mieszkania Kraków - Biuro Nieruchomości

Mieszkania w Krakowie zawsze mają wartość. Oferty, lokale, wynajem, sprzedaż. Real Estate Agency Cracow

Home Współpraca
Partner na rynku nieruchomości Email
niedziela, 06 marca 2011 14:26

Zaufany partner na rynku nieruchomości w Krakowie

współpracuje z innymi profesjonalistami w celu zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych klientów. Rynek nieruchomości w Krakowie jest specyficzny i unikalny w skali Polski. Kraków posiada ścisłe centrum - Rynek Główny, gdzie bije serce miasta. Dobra lokalizacja w Krakowie to nie tylko okolice Rynku Głównego. Kraków posiada kilka unikalnych lokalizacji, gdzie życie Krakowian jest komfortowe. Liczba dobrych lokalizacji jest ograniczona, ponadto większa część Krakowa nie ma opracowanego planu zagospodarowania przestrzennego (2011r.).

Profesjonaliści rynku nieruchomości w Krakowie

Profesjonaliści rynku nieruchomości muszą ze sobą współpracować, aby ograniczyć koszty działalności i zaoferować klientom oczekiwane nieruchomości. Biuro nieruchomości z Krakowa współpracuje z zaufanymi profesjonalistami:
-Geodeta - przygotuje podział gruntu i wyodrębni działki budowlane,
-Architekt budowlany - zaprojektuje dla Ciebie dom na wybranej działce,
-Audytor energetyczny - przygotuje świadectwo energetyczne zgodnie z wymogami prawa,
-Architekt krajobrazu zaprojektuje zieleń i urządzi ogród,
-Ubezpieczyciel ubezpieczy mieszkanie lub dom, ubezpieczenie OC uchroni Cię przed roszczeniami sąsiada w przypadku awarii instalacji wodnej,
-Broker kredytowy przygotuje atrakcyjny kredyt mieszkaniowy, kupisz wymarzone mieszkanie!

Zaufany partner do sprzedaży mieszkania w Krakowie

Zaufany partner w sprzedaży mieszkania

Sprzedaż mieszkania to na pozór łatwa sprawa, dajesz ogłoszenie w dziale nieruchomości serwisu ogłoszeniowego lub w gazecie i czekasz na kupca mieszkania. Gdyby sprzedaż mieszkanie była taka prosta, z pewnością nie byłoby na krakowskim rynku nieruchomości licencjonowanych pośredników nieruchomości. Dom, mieszkanie to produkt, oczekiwany przez konkretnego klienta, do którego trzeba trafić, klienta trzeba odnaleźć!  Wymaga to znajomości sprzedaży, marketingu nieruchomości i znajomości prawa nieruchomości. Dobry pośrednik nieruchomości z Krakowa śledzi trendy w branży nieruchomości w Krakowie jak i na świecie. Znajomość trendów w branży Real Estate pomaga znaleźć klienta na Twoje mieszkanie!

Najnowsze informacje Keller Williams Realty o sprzedaży domów w USA wskazują na zainteresowanie zakupem domów (wzrost o 2% do 02.2011), w USA 89% ludzi szuka domu przez Internet! W Polsce będzie podobnie, warto dobrze wyeksponować swoje mieszkanie w Internecie

 

Twój partner w zakupie mieszkania

Zakup mieszkania w Krakowie to poważny wydatek. Ceny mieszkań w Krakowie zawsze były wysokie. Wynika to z unikalnego położenia Krakowa, wielu uczelni wyższych a od kilku lat z napływu inwestycji zagranicznych. Kraków po drugie, po Warszawie najludniejsze miasto w Polsce. W Krakowie deweloperzy budują mnóstwo mieszkań. Jak się połapać, gdzie warto zainwestować?
Doświadczenie na rynku nieruchomości i znajomość rynku mieszkaniowego pomaga dobrać mieszkanie na Twoją miarę. Doradzamy, gdzie warto kupić mieszkanie lub zainwestować w działki!

Profesjonalny marketing nieruchomości w Internecie

Deweloperzy w Krakowie budują mieszkania i apartamenty w różnych częściach miasta. Praca dewelopera to zespół wielu powiązanych ze sobą operacji. Zaczyna się od zakupu działki budowlanej, uzyskanie warunków zagospodarowania, pozwolenia na budowę to długotrwałe procesy angażujące czas i środki finansowe. Profesjonalni deweloperzy korzystają z outsourcingu usług, wiele zadań zlecają zewnętrznym partnerom. Zapraszamy do współpracy, krakowscy deweloperzy, z nami mieszkania w Krakowie łatwiej znajdą nabywców!