Mieszkania w Krakowie zawsze mają wartość...

Dzisiaj jest: 19 Styczeń 2016    

Mieszkania Kraków - Biuro Nieruchomości

Mieszkania w Krakowie zawsze mają wartość. Oferty, lokale, wynajem, sprzedaż. Real Estate Agency Cracow

Home FAQ

 • 1 - Kim jest licencjonowany pośrednik ds obrotu nieruchomościami?

  AddThis Social Bookmark Button

  Licencjonowany pośrednik ds obrotu nieruchomościami to osoba fizyczna, człowiek który pomaga ludziom sprzedać mieszkanie w Krakowie, kupić nieruchomość, wynająć lokal, kupić lub sprzedać działkę budowlaną, rolną, działkę komercyjną. Pośrednik nieruchomości to człowiek orkiestra, zna prawo, marketing, techniki sprzedaży, stosuje nowe technologie informatyczne.

  Więcej...
 • 2 - Dokumenty potrzebne do sprzedaży mieszkania

  AddThis Social Bookmark Button

  Dokumentacja mieszkania

  Mieszkanie w Krakowie to skarb, którego niewielu Krakowian chce się pozbywać. Krakowianie sprzedają mieszkania, kiedy są do tego zmuszeni okolicznościami losu. Czy masz dokumentację mieszkania? Dokumentacja mieszkania jest potrzebna w momencie podjęcia decyzji o jego sprzedaży.  Pedantyczny właściciel krakowskiego mieszkania posiada dokumentację mieszkania złożoną w segregatorze. W skład dokumentacji mieszkania wchodzą:

  Więcej...
 • 3 - Dokumenty potrzebne do sprzedaży domu

  AddThis Social Bookmark Button

  Dokumentacja domu

  Masz piękny dom w Krakowie w dobrej dzielnicy. Czy masz pełną dokumentację nieruchomości? Dokumenty domu na co dzień nie są potrzebne ale jak zechcesz sprzedać dom, czeka Cię kompletowanie wszystkich dokumentów związanych z domem. Każdy posiadacz domu w Krakowie lub okolicach powinien posiadać dokumentację domu złożoną w jednym miejscu, najlepiej segregatorze nieruchomości. W skład dokumentacji domu wchodzą:

  Więcej...
 • 4 - Dokumenty potrzebne do sprzedaży działki

  AddThis Social Bookmark Button

  Dokumentacja działki

  Ziemia rolna to grunt który możesz uprawiać, siejąc zboże, sadząc ziemniaki lub pasąc krowy. Każda działka rolna ma swoje oznaczenie i granice działki. Czy masz dokumentację działki? Dokumentacja działki będzie potrzebna w sytuacji gdy zdecydujesz się na podział działki, na przekształcenie działki na cele budowlane albo na cele komercyjne. Właściciel działek powinien posiadać dokumentację działki złożoną w segregatorze nieruchomości.. W skład dokumentacji działki wchodzą:

  Więcej...
 • 5 - Wizyta u Notariusza

  AddThis Social Bookmark Button

  Czynności notarialne przy sprzedaży nieruchomości

  Notariusz sprawdza dokumenty dostarczone przez strony transakcji. Notariusz ustala tożsamość stron sprzedających nieruchomość i kupującego zwykle na podstawie dowodów osobistych. Sprawdzenie tożsamości osób sprzedających nieruchomość, porównanie danych z dokumentami nieruchomości daje rękojmię, że nieruchomość sprzedają właściciele. Dobry Notariusz sprawdza Księgi Wieczyste w dniu podpisania aktu notarialnego, upewnia się w ten sposób, że nieruchomość nie była sprzedana wcześniej.

  Aktualny wyciąg z Księgi Wieczystej ujawnia wszelkie zobowiązania jakie ciążą na nieruchomości. Kupujący nieruchomość ma gwarancję, że nie jest kolejnym kupcem nieruchomości. Rękojmia dobrej wiary Ksiąg Wieczystych chroni nabywcę nieruchomości, który jest ujawniony w Księdze Wieczystej.

  Więcej...