Mieszkania w Krakowie zawsze mają wartość...

Dzisiaj jest: 4 Styczeń 2016    

Mieszkania Kraków - Biuro Nieruchomości

Mieszkania w Krakowie zawsze mają wartość. Oferty, lokale, wynajem, sprzedaż. Real Estate Agency Cracow

Home Współpraca Deweloperzy
Nowe mieszkania Email
wtorek, 08 marca 2011 22:26

Nowe mieszkania w Krakowie

Rynek mieszkaniowy w Krakowie ciągle wykazuje niedobór mieszkań w stosunku do mieszkaniowych aspiracji mieszkańców.  Sytuacja na rynku nieruchomości powoduje, że na rynku działa wiele firm budujących mieszkania w Krakowie.  Budowa mieszkań to ostatni etap w długim procesie inwestycyjnym. Długotrwały proces inwestycyjny przynosi efekt w postaci budynku wielorodzinnego lub osiedla mieszkaniowego. Proces inwestycji w mieszkania angażuje dewelopera. Deweloperka to nowa forma organizacji i budowy mieszkań w Krakowie.

Deweloperzy Kraków

Profesjonalny Deweloper

Profesjonalny deweloper wkłada w przedsięwzięcie budowlane swoje fundusze, posiada duży kapitał, który umożliwia mu nie tylko zakup działki budowlanej ale i sfinansowanie procesu budowy. Niewiele firm posiada tak duże możliwości finansowe w zakresie budowy mieszkań. To przyczyna dla której firmy budowlane kupują działki rolne lub działki budowlane a budowę finansują z kredytu bankowego.  Duża część deweloperów finansuje budowę mieszkań w Krakowie tylko z pieniędzy przyszłych właścicieli mieszkań.  Stwarza to duże ryzyko dla przyszłych mieszkańców jeżeli podpiszą niekorzystne umowy z nieuczciwym deweloperem.

Solidny deweloper w Krakowie

Inna strona medalu to uczciwi deweloperzy krakowscy, którzy nie mają wystarczająco dużo kapitału aby samodzielnie sfinansować wybudowanie nowego budynku z mieszkaniami. Solidny deweloper krakowski jest elastyczny w stosunku do klientów, negocjuje umowy z klientami. Budowa nowych mieszkań jest finansowana z kilku źródeł: wpłaty przyszłych właścicieli mieszkań, kredyt bankowy i fundusze własne dewelopera.

Jak znaleźć solidnego dewelopera?

Doświadczenie na rynku nieruchomości w Krakowie, jakim dysponuje licencjonowany pośrednik nieruchomości daje mu znajomość lokalnego rynku deweloperów w Krakowie. Uczciwy pośrednik nieruchomości współpracuje tylko z rzetelnymi deweloperami, którzy budują mieszkania w Krakowie i nie zostawiają mieszkańców na lodzie. Solidnego dewelopera można znaleźć przede wszystkim w Krakowie, gdzie tradycje budowlane sięgają średniowiecza (prawo magdeburskie).

Krakowski rynek nieruchomości zapewnia opłacalne inwestycje

Krakowski rynek nieruchomości

Krakowski rynek nieruchomości to rynek specyficzny, związany z ogromną liczbą studentów i wielowiekowymi tradycjami kulturalnymi. Krakowskie nieruchomości są ściśle związane z unikalnym miastem w Polsce jakim jest Kraków, jego niepowtarzalna lokalizacja oraz miejsce w kulturze i historii Polski. Nieruchomości w Krakowie są jak wino, nabierają wartości z czasem. Wawel, Sukiennice to nie tylko nieruchomości o wartości wielu miliardów złotych, posiadają ogromną wartość historyczną i sentymentalną. Duży wpływ na wartość nieruchomości  ma dobra lokalizacja w Krakowie.

Prawa do nieruchomości

Nieruchomości nie można przenieść w inne miejsce, stąd też w praktyce przedmiotem obrotu są prawa do nieruchomości. Prawa rzeczowe dotyczące nieruchomości są wymienione w Kodeksie Cywilnym, są to prawa zbywalne.  Ceny nieruchomości w Krakowie są umiarkowanie wysokie, okres ich użytkowania jest liczony w dziesiątkach lat. Wymaga to od deweloperów z krakowskiego rynku nieruchomości dogłębnych przemyśleń dotyczących czy to sprzedaży mieszkań, czy to zakupu działek. Podstawowe ograniczenia to dostępność działek pod zabudowę w Krakowie i ograniczenia prawne spowodowane interwencją Państwa, które może stymulować rynek nieruchomości w Krakowie.

Współpraca z deweloperami w Krakowie

Deweloper prowadzi lub nadzoruje mnóstwo procesów związanych z budową mieszkań w Krakowie. Zaczyna od analizy opłacalności inwestycji, przygotowuje biznes plan i źródła finansowania inwestycji mieszkaniowej. Następnie kupuje działki budowlane w dobrej lokalizacji, przeprowadza pomiar i podział gruntów, uzyskuje pozwolenia na budowę mieszkań. Deweloperowi pomaga w wielu operacjach architekt budowlany. Czy każdego dewelopera stać na zatrudnianie dziesiątek fachowców?

Deweloperzy Kraków

Mądry deweloper z Krakowa

zleca na zewnątrz firmy wiele operacji związanych z budową mieszkań w Krakowie. Prace projektowe zleca do biura architektów, formalności związane z zakupem działek często załatwia samodzielnie. Sprzedaż mieszkań w Krakowie przez dewelopera to trudne zadanie, Krakowianie są oszczędni, często mają własne działki na których budują domy. Dużo mieszkań w Krakowie kupują Anglicy, Hiszpanie, Amerykanie i mieszkańcy Polski dla swoich dzieci lub pod inwestycje. Potrafimy do nich dotrzeć, współpracujemy z agencjami pośrednictwa z całej Polski. Krakowscy deweloperzy szybko sprzedają mieszkania z nami, zapraszamy do współpracy na rynku nieruchomości w Krakowie i okolicach.

Trackback(0)

TrackBack adres do tego komentarza

Komentarze (0)

Zapisz się do RSS feed tego komentarza

Napisz Komentarz

mniejsze | większe
security image
Poniżej przepisz powyższy kod antyspamowy, wybacz nam, to ochrona przed robotami:

busy