Mieszkania w Krakowie zawsze mają wartość...

Dzisiaj jest: 19 Styczeń 2016    

Mieszkania Kraków - Biuro Nieruchomości

Mieszkania w Krakowie zawsze mają wartość. Oferty, lokale, wynajem, sprzedaż. Real Estate Agency Cracow

Home Współpraca Ubezpieczenie mieszkania
Agent ubezpieczeniowy Email
środa, 09 marca 2011 16:30

Agent ubezpieczeniowy

w Krakowie oferuje ubezpieczenie nieruchomości od nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Nieruchomości to dla każdego człowieka i jego rodziny miejsce, które zapewnia bezpieczeństwo jego egzystencji. Duża wartość nieruchomości w Krakowie powinna zostać właściwie zabezpieczona przed nieprzewidzianymi zdarzeniami. Ubezpieczenia nieruchomości są doskonałą metodą takiego działania, ponieważ zalanie, pożar, przepięcie czy kradzież wcale nie są rzadkością.

Składki ubezpieczeniowe

regularnie opłacane uchronią mieszkanie na wypadek nieprzewidzianego zdarzenia. Towarzystwo Ubezpieczeniowe wypłaci odszkodowanie pozwalające doprowadzić ubezpieczoną nieruchomości do pierwotnej postaci.  Niezależnie czy właściciel posiada mieszkanie w Krakowie czy dom jednorodzinny, zawsze należy się zabezpieczyć. Składki ubezpieczeniowe są niewysokie i zapewniają spokojny sen. Ochrona mienia, jaką daje właściwe ubezpieczenie to najtańsza forma zabezpieczenia majątku Krakowian.

Ubezpieczenia Kraków

Ubezpieczenie domu w budowie

chroni nie tylko mury i ściany domu.. Jeśli dom, biurowiec jest w trakcie budowy to można skorzystać z odpowiedniego ubezpieczenia (dedykowany  produkt ubezpieczeniowy):
-Ubezpieczenie nieruchomości w trakcie budowy,
-Ubezpieczenie od ryzyk losowych budynków mieszkalnych oraz elementów składowych nieruchomości (tj. mury i elementy konstrukcyjne, instalacje, stałe elementy wykończeniowe);
-Ubezpieczenie od ryzyk losowych wyposażenia nieruchomości (mienie ruchome znajdujące się w nieruchomości, stałe elementy wykończeniowe),
-Ubezpieczenie OC w zakresie użytkowanie nieruchomości,
-Ubezpieczenie w zakresie ochrony prawnej.

Ubezpieczenie budynków biurowych

w Krakowie to konieczność. Biurowce ogromnej wartości i ludzie w nich pracujący to ogromna odpowiedzialność dla właściciela nieruchomości. Agent ubezpieczeniowy oferuje pełny zakres ubezpieczeń nieruchomości o charakterze komercyjnym, m.in.:
-Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadania i użytkowania nieruchomości (zadośćuczynienie szkodom wyrządzonym przez osobom trzecim);
-Ubezpieczenie ochrony prawnej (szeroki zakres usług prawnych w tym związanych ze sporami dotyczącymi nieruchomości).

Ubezpieczenie nieruchomości

Kredyt na mieszkanie zwykle wymaga zabezpieczenia w postaci polisy ubezpieczeniowej kredytobiorcy. Polisa ubezpieczeniowa zabezpiecza spłatę kredytu dla banku, który zaciągnął kredytobiorca.  Kredytobiorca dokonuje cesji polisy ubezpieczeniowej na rzecz banku, zabezpiecza to roszczenia banku. Posiadanie polisy ubezpieczeniowej zapewnia bezpieczeństwo finansowe rodzinie kredytobiorcy. Odszkodowanie pozwoli na spłatę zadłużenia lub na odtworzenie wartości nieruchomości.

Ubezpieczenie domu Kraków

Ubezpieczenie ruchomości w mieszkaniu

Wyjazd na urlop to przyjemność, mieszkanie w Krakowie zostaje puste. Awaria instalacji wodnej może spowodować zalanie mieszkania, straty w mieszkaniach sąsiadów. Nieproszony gość w czasie urlopu może odwiedzić mieszkanie i okraść je z cennych rzeczy. Ubezpieczenie ruchomości to lekarstwo na kradzieże i straty spowodowane zdarzeniami losowymi.

Odszkodowanie pokryje koszty akcji ratowniczej, usunięcia przyczyn awarii i pozostałości po szkodzie, a także zapewnienia lokalu zastępczego dla wszystkich zamieszkałych w ubezpieczonej nieruchomości. Ubezpieczyciel wypłaci pieniądze na nowe rzeczy. Agencja nieruchomości współpracuje ze sprawdzonym agentem ubezpieczeniowym. Formalności związane z ubezpieczeniem kredytu na mieszkanie lub ubezpieczeniem mieszkania są załatwiane szybko, to kolejny atut naszej agencji nieruchomości.

Trackback(0)

TrackBack adres do tego komentarza

Komentarze (0)

Zapisz się do RSS feed tego komentarza

Napisz Komentarz

mniejsze | większe
security image
Poniżej przepisz powyższy kod antyspamowy, wybacz nam, to ochrona przed robotami:

busy